Poradna psychologickáMUDr. Marie ŠTĚDRÁ

Psychiatrička, která se již mnoho let věnuje ženám, které se dostaly do tíživé životní situace.


Proč bych měla jít k psychiatrovi? Já přece nejsem blázen… A co když se to někdo dozví… A jak mi asi pomůže?

Tyto a ještě mnohé další otázky se určitě honí hlavou všem, které (případně kteří) se ocitli v tíživé životní situaci a nevědí si s ní rady. Když vás bolí v krku nebo si zlomíte nohu, ani vás nenapadne stydět se za fakt, že vyhledáte lékaře. Jenže návštěva psychiatra má stále ještě stigma bláznovství. V životě ale existují situace, a nevěra k nim rozhodně patří, kdy člověk potřebuje pomoct. Musíte chodit do práce, dále se starat o děti, chod domácnosti a vyrovnat se se zradou partnera. V tom vám psychiatr může podat pomocnou ruku. Užívání léků vám pomůže překonat toto těžké období. Není proč se stydět. Na druhou stranu o tom ani nemusíte nikomu říkat a to, že užíváte nějaké léky, na vás nikdo nepozná.

Jedině v případě, že najdete sílu a klid, se dokážete s nastalou situací vyrovnat tak, že se z vás opět stane samostatná, sebevědomá a vyrovnaná žena, a ne zahořklá a zklamaná, zhrzená exmanželka. A co víc, třeba pak váš nevěrný partner pochopí, že by byl hlupák, kdyby takovou ženu opustil. Ale to už bude na vás. Pokud máte problémy sama se sebou, s partnerem nebo si nevíte rady se životem, zeptejte se v naší poradně psychiatričky MUDr. Marie Štědré.

Ordinace:
MUDr. Marie ŠTĚDRÁ - psychiatr
Osadní 715/37
170 00 Praha
Telefon: +420 220 806 392

 

Dotazy 

 
# janulinka 2012-07-31 10:31
Pekny den pani štedra,už nevim kde mam hledat pomoc,jsem 5 let po rozvodu,mam 4 dcery.měla jsem 2 vztahy ktere nevyšli,prvni jsem se starala o jeho matku,když zemřela tak byl konec,2 vztah byl lhař a musela jsem ho živit,tetka mam přitele8 mesicu ale mam pocit že jsem zase opet využivana,bydli semnou v podnajmu,a zaplati jen jidlo ma finance 22 tis s toho mu jde 1200 tis na poplatky ja videlavam 7200 a platim najem 6000 tis s toho musim zaplatit 200 internet alimenti 2 dceram 500 a mam dva uvery 25000 coš mi ani nevychazi,,už nevim jak dal..dcery se ke mne otočili zady,a rodiče už mne chtěji vydedit,take trpim depresemi,že už nemam ani pro co žit,nevim s ktere strany začit,ale v srdi mam velke trapeni a bolest nikomu už neveřim,proč tu vlastne ješte jsem? Dobešova
 

Přihlašte seKdo je přihlášený

Připojeni - hostů: 39