O nás

Nesnesitelná bolest, strach, ponížení, vztek… všechny tyto pocity prožívá žena, která se dozví, že jí je (byl) partner nevěrný. V hlavě se vám honí spousta myšlenek. Jak mi to mohl udělat? Co mám dělat? Vyhodím ho a bude klid. Co mám říct dětem? Proč už mě nemiluje… Jenže, co teď… A taky co potom…

Web Život po nevěře vám v této nelehké a emocionálně vypjaté situaci pomůže nejen „přežít“, ale také neudělat chyby, kterých budete později litovat. Poradí vám, jak najít zpět ztracené sebevědomí a sebeúctu, případně, pokud o to budete stát, i zpět lásku partnera.

V článcích si můžete přečíst nejen vše o nevěře, ale také se přesvědčit o tom, že v tom nejste sama, o tom, že každý příběh je sice jiný, ale mají mnoho společného.

V diskusi si můžete popovídat s ženami, které si procházejí stejně těžkým obdobím nebo už nevěru zažily a mohou vám poradit, jak se vyrovnat s mnoha situacemi, které přinese. A především vám ukázat, že nevěrou život nekončí!!!

A pokud vám nestačí rady a zkušenosti jiných žen, v poradnách vám na vaše dotazy odpovědí odborníci.

 

Na všechny vaše příspěvky i dotazy se těší tým webu Život po nevěře - Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript