Vítejte, Host
Uživatelské Jméno Heslo:
  • Strana:
  • 1

Nevěra
Facebook Twitter Delicious Digg FriendFeed Linkedin Reddit Stumbleupon MySpace Technorati Blogger Wordpress

Nevěra 4 roků #265

• Pavla
  • Úplný nováček
Dobrý den, po 13 letech mě oznámil manžel, že má milenku.Vždycky jsem to chtěla vědět aby mě to řekl až se něco takového stane, ale ted bych raději to ani nevěděla.Nevím co mám dělat.On se rozvádět nechce, ale chce čas než si to vše probere v hlavě.Je to hrozné, ale ani já o něho nechci přijít.Máme spolu dvě malé děti a navíc mu pomáhám v podnikání. Asi by bylo nejlepší se osamostatnit , najít si svou práci a dát si na čas pauzu od sebe, než se vše vyřeší , ale dnes je to těžké a hlavně si najít dnes práci, která by mě a děti uživila.Mám čekat a doufát, že zas bude vše jako dřív? Prosím jak to mám zvládnout? jsem už v koncích
Téma bylo zamčeno.

Re: Nevěra 4 roků #269

Pavlo, já bych si nejprve ujasnila, zda a proč - nikoliv jen kvůli dětem, práci, penězům, bydlení, bla bla - chci dál s manželem zůstat.
Až bych v tom měla jasno, tak bych se dál zeptala sama sebe, proč se tohle stalo právě mně. Já vím, dnes je to poměrně běžný jev, že muž/žena si najde milenku/milence a lidé se rozvádějí, nicméně to by mne v tu chvíli vůbec nezajímalo, zajímalo by mne jen a jen to, proč se to stalo právě MNĚ.
Co je to ve mně, že mi to přitáhlo tuhle situaci - muž má milenku, sám mi to vykecá - aby se mu ulevilo, to je stejné, jako když malý kluk udělá průšvih a když se to maminka konečně dozví, už se nemusí bát - , ale rozvádět se nechce a ještě má tu drzost, že po mně chce ČAS až ON SI TO PROBERE V HLAVĚ. Kolik mu je? 10?

Já osobně bych mu ten čas nedala, protože když už potřebuje milenku, což je v některých případech i pochopitelné, a nechce se rozvádět, tak se má chovat tak, abych se to nikdy nedozvěděla. A to i přes to, že mu bude hrdinně a hloupě vykládat, ať mi to řekne, kdyby si nááááhodnou potřeboval odskočit někam jinam.
Tyhle kecy v kleci o ČASE, to je ta největší zhůvěřilost, které se lidé na druhých dopouštějí. Jo, něco jiného by bylo, kdybyste mu ten ČAS nabídla Vy sama. Pak se té zhůvěřilosti na sobě dopouštíte dobrovolně a to je jiná písnička.

Zkuste si přečíst tohle:
preview.pandorinaskola.webnode.cz/z-pokl...-opravdu-ten-pravy-/

Hodně štěstí.
Téma bylo zamčeno.
  • Strana:
  • 1